Állattári munkatársak

 

Angyal Dorottya Talajzoológiai gyűjteménycsoport angyal.dorottya@zoo.nhmus.hu
Antal Tamás Emlősgyűjtemény antal@nhmus.hu
Bálint Zsolt Lepkegyűjtemény balint@zoo.nhmus.hu
Bekő Helén Madárgyűjtemény beko.helen@nhmus.hu
Csorba Gábor Emlősgyűjtemény csorba.gabor@nhmus.hu
Dányi László Talajzoológiai gyűjteménycsoport danyi@zoo.nhmus.hu
Deákné Lazányi-Bacsó Eszter Kétszárnyúak gyűjteménye lazanyi@nhmus.hu
Domonkos Istvánné Hártyásszárnyúak gyűjteménye domonkos@zoo.nhmus.hu
Erőss Zoltán Péter Puhatestűek gyűjteménye  
Fehér Zoltán Puhatestűek gyűjteménye feher@nhmus.hu
Fehérvári Péter Madárgyűjtemény fpeter17@gmail.com
Forró László osztályvezető,
Rákok és egyéb vízi gerinctelenek gyűjteménye
forro@zoo.nhmus.hu
Fuisz Tibor Madárgyűjtemény fuisz@nhmus.hu
Görföl Tamás Emlősgyűjtemény gorfol.tamas@nhmus.hu
Grabant Aranka Bogárgyűjtemény grabant@zoo.nhmus.hu
Gubányi András Parazitológiai gyűjteménycsoport gubanyi@nhmus.hu
Horváth Edit Talajzoológiai gyűjteménycsoport horvathe@zoo.nhmus.hu
Horváthné Nagy Katalin Lepkegyűjtemény kati@zoo.nhmus.hu
Izsák Imre Preparatórium  
Jablonszky Mónika Talajzoológiai gyűjteménycsoport  
Katona Gergely Péter Lepkegyűjtemény katona@zoo.nhmus.hu
Kontschán Jenő Talajzoológiai gyűjteménycsoport kontscha@zoo.nhmus.hu
Kovács Katalin Rákok és egyéb vízi gerinctelenek gyűjteménye kovacs@zoo.nhmus.hu
Kovács-Hostyánszki Anikó Madárgyűjtemény kovacs.aniko@nhmus.hu
Makranczy György Róbert Bogárgyűjtemény makranczy@nhmus.hu
Matskási István Főigazgatóság, Parazitológiai gyűjteménycsoport matskasi@nhmus.hu
Merkl Ottó Bogárgyűjtemény merkl@zoo.nhmus.hu
Molnár Marcell Bogárgyűjtemény molnar.marcell@zoo.nhmus.hu
Murányi Dávid Kisebb rovarrendek gyűjteménye muranyi@zoo.nhmus.hu
Nagy Barnabás Kisebb rovarrendek gyűjteménye  
Németh Tamás Bogárgyűjtemény nemeth@nhmus.hu
Orosz András Szipókás rovarok gyűjteménye orosz@zoo.nhmus.hu
Pál János Lepkegyűjtemény  
Papp Szilvia adminisztrátor zooiroda@zoo.nhmus.hu
Papp Zsófia Hártyásszárnyúak gyűjteménye papp.zsofia@nhmus.hu
Perszlényi Ádám Madárgyűjtemény  
Petrovics Zsuzsa Kétszárnyúak gyűjteménye petrovics@zoo.nhmus.hu
Puskás Gellért Kisebb rovarrendek gyűjteménye saksup@zoo.nhmus.hu
Rácz Róbert Madárgyűjtemény racz@nhmus.hu
Rédei Dávid Szipókás rovarok gyűjteménye redei@zoo.nhmus.hu
Ronkay László Lepkegyűjtemény ronkay@zoo.nhmus.hu
Ronkayné Tóth Mária Szipókás rovarok gyűjteménye toth-rm@zoo.nhmus.hu
Soltész Zoltán Kétszárnyúak gyűjteménye soltesz@zoo.nhmus.hu
soltesz@entomologia.hu
Szél Győző Bogárgyűjtemény szel@zoo.nhmus.hu
Sziráki György Kisebb rovarrendek gyűjteménye sziraki@zoo.nhmus.hu
Szőke Viktória Hal, kétéltű- és hüllőgyűjtemény viktoria.szoke@nhmus.hu
Szőllősi-Tóth Petra Hártyásszárnyúak gyűjteménye szollosi@zoo.nhmus.hu
Tóth Mária Szipókás rovarok gyűjteménye toth-rm@zoo.nhmus.hu 
Vas Zoltán Hártyásszárnyúak gyűjteménye vas@zoo.nhmus.hu
Vásárhelyi Tamás Szipókás rovarok gyűjteménye vasarhelyi@mttm.hu
Virágné Szofcsák Zsuzsanna Parazitológiai gyűjteménycsoport szofcsak@zoo.nhmus.hu
Vörös Judit Hal, kétéltű- és hüllőgyűjtemény jvoros@zoo.nhmus.hu