Őslénytani és Földtani Tár munkatársai

 

Acsai Henriett preparátor, adminisztrátor acsai@nhmus.hu,
osliroda@nhmus.hu
Bartháné Pazonyi Piroska   pazonyi@nhmus.hu
Bosnakoff Mariann   bosnakoff@yahoo.com
Dulai Alfréd tárigazgató, főmuzeológus dulai@nhmus.hu
Főzy István főmuzeológus fozy@nhmus.hu
Gasparik Mihály főmuzeológus gasparik@nhmus.hu
Kalmár Réka OTKA  
Kassai Piroska   piroska.kassai@gmail.com
Kecskeméti Tibor önkéntes kecs@nhmus.hu
Kocsis Ádám   adamkocsis@caesar.elte.hu
Magyar Imre   magyar@nhmus.hu
Magyari Enikő   magyari@bot.nhmus.hu
Makádi László OTKA iharkutia@yahoo.com
Molnár Zsuzsanna adatrögzítő mzs@nhmus.hu
Németh Attila   attila.valhor@gmail.com
Ozsvárt Péter   ozsi@nhmus.hu
Pálfy József   palfy@nhmus.hu
Szabó János önkéntes jszabo@nhmus.hu
Szentesi Zoltán OTKA crocutaster@gmail.com
Szives Ottilia főmuzeológus sziveso@nhmus.hu
Virág Attila OTKA virag@nhmus.hu
Vörös Attila önkéntes voros@nhmus.hu
Vörös Attila   voros@nhmus.hu